سامسونگ جدیدترین تبلت خود را معرفی کرد

Galaxy Tab 2 سامسونگ در دو ورژن مختلف Wi-Fiو3G ارائه می‌شود و از ماه مارچ ابتدا به کشور انگلستان و سپس به تمامی دیگر نقاط جهان ارائه می‌شود.
" JK Shin " مدیر بخش IT و ارتباطات موبایلی در سامسونگ الکترونیکس با اشاره به ارائه شدن نسل اول Galaxy Tab در دو سال گذشته با شعارMore Possibilities on the go و ادامه این روند در سالهای پس از آن با ارائه تبلت‌های متفاوت در ابعاد و سایزهای گوناگون، از ("Galaxy Tab 2 7.0) بعنوان تجربه مولتی‌مدیائی متفاوت با قابلیت‌های ارتباطی کارآمد یاد نمود.
در ساختار نخستین تبلت دارای اندروید 4.0 سامسونگ طیف وسیعی از تغییرات و بهبودهای متعدد مرتبط با سیستم‌عامل جدید به چشم می‌خورد که یکی از مهمترین آنها نسخه جدید اندروید‌مارکت با دسترسی به بیش از 400 هزار عنوان برنامه متفاوت قابل نصب بروی گوشی تلفن‌همراه یا تبلت‌ است. 
از جمله تغییرات دیگر در این ارتباط باید به ساختار منوئی دگرگون شده در کنار قابلیت کنترل برنامه‌ها براساس حرکت دست بروی صفحه‌نمایش (Swipe Control) و همچنین گالری نمایش تصاویر با امکان اشتراک‌گذاری آسان محتوا اشاره نمود. عملکرد بهتر و زمان پاسخگوئی کاملا سریع‌تر از جمله دیگر مشخصات اصلی این سیستم‌عامل جدید است که در کنار پشتیبانی از سرعت بالای HSPA+21Mbps و اتصال پر سرعت Wi-Fi شرابط ایده‌آلی را برای کارکرد با این تبلت ایجاد می‌نماید.
از طریق سرویس Samsung Hub امکان دسترسی به گزینه‌های صوتی و تصویری فراوان، به همراه قابلیت پخش و به اشتراک‌گذاری بیش از همیشه فراهم آمده است.
در سرویس Music Hub سامسونگ بیش از 17 میلیون تراک موسیقی در اختیار کاربران قرار دارد و در سرویس Reader Hub نیز 2.3 میلیون eBook، بیش از 2300 مجله و 2000 روزنامه در 51 زبان مختلف دیده می‌شود.
Game Hubهمانطور که از عنوان آن مشخص است محلی ست برای دسترسی مستقیم به بازهای پر طرفدار و محبوب روز.در سرویس Video Hub سامسونگ نیز بیش از 1000 عنوان ویدئوی متفاوت برای خرید یا اجاره در دسترس قرار دارد جائیکه برای انتخاب بهتر کاربران از نقدهای کوتاه، نمونه کوتاه فیلم و توصیه‌های متفاوت استفاده شده است.
تکمیل کننده تجربه مولتی‌مدیائی رابط کاربری تغییر یافته TouchWiz است که به ویجت جداگانه‌‌ای برای دسترسی سریع و بدون واسطه به Hub های متعدد سامسونگ مجهز شده است.
در ساختار این مدل برای اولین بار در میان تمامی دستگاه‌های موبایل سامسونگ از سرویس AllShare Play این شرکت استفاده شده است این سرویس به کاربران اجازه پخش یا Live-Stream نمودن محتوای مولتی‌مدیائی متفاوت بروی Galaxy Tab 2 (7.0) از روی کامپیوتر PC، سایر گجت‌های هوشمند سامسونگ و دیگر ذخیره‌گرهای متفرقه تحت وب را می‌دهد. 
امکان انتقال محتوا از تبلت به دیگر دستگاه‌ها و یا به سایر سرویس‌های تحت وی نیز از این طریق در نظر گرفته شده است.
برقراری ارتباط از راه‌های مختلف در ساختار یک تبلت هیچ‌گاه تا این اندازه آسان و ساده نبوده است؛ پشتیبانی از تماس‌های صوتی در Galaxy Tab آن را به ابزاری قدرتمند و جایگزینی کامل برای یک گوشی موبایل بدل می‌کند و علاوه بر این امکان تماس ویدئویی از طریق سرویس‌هائی همچون Google+، چت دسته‌جمعی و به اشتراک‌گذاری وسیع اطلاعات نیز در آن دیده می‌شود. 
از دیگر امکانات ارتباطی این مدل باید به برنامه اختصاصیChatOnسامسونگ با قابلیت اجرا در چندین پلتفرم مختلف اشاره کرد که تمامی کاربران با سیستم‌عامل‌های گوناگون را در یک پلتفرم مشترک مجتمع می‌‌نماید. در سیستم ChatOn بجای ID و پسورد از شماره تلفن کاربران استفاده می‌شود و علاوه بر قابلیت ارسال پیام فوری، گزینه چت دسته جمعی و ارسال متن، تصویر و یا حتی ویدئو نیز در برای آن در نظر گرفته شده است.

/ 0 نظر / 19 بازدید