آیفون استعدادهای نقاشی زن ۷۵ ساله را کشف کرد!

این مادربزرگ در این خصوص گفت: "من همیشه شیفته فناوری بودم و طراحی عشقی بود که آن را از نوجوانی در دل داشتم.زمانی که دخترم به من یک آی- فن هدیه داد. برنامه جانبی Doodle Buddy را کشف کردم و به کمک آن توانستم با انگشتم روی تلفن همراه نقاشی بکشم."

این بانوی سالمند برای اینکه بتواند استفاده از سطوح مختلف رنگها، به عقب برگشتن و تصحیح کردن خطاها را یاد بگیرد در وب به دنبال راه حلهایی گشت.وی افزود: "در ابتدا از اینکه کسی در حالی که نقاشی می کردم به من زنگ بزند می ترسیدم و وحشت داشتم که کارم نصفه بماند اما بعد یاد گرفتم چطور با آن کار کنم."

براساس گزارش لاستمپا، این مادربزرگ امروز با کمک نوه اش چند سری از نقاشیهایش را به دو ویدیو تبدیل کرده و روی "یو تیوب" گذاشته است. 

/ 4 نظر / 19 بازدید
ali

سلام دوست خوبم وبت خيلي قشنگه لطفا به سايت منم سر بزن اگه ميل به تبادل لينک داشتيد لطفا سايت بنده را با عنوان سايت فروشگاه پارس دیتا لينک کنيد و به ما خبر دهيد ممنون . . . يادت نره ها سر بزني LuxeSoft.Ir سايت فروشگاه پارس دیتا راستی دوست گلم با توجه به پورسانت های عالیه محصولات ما می تونی از سایتت درآمد خوبی به دست بیاری و برای ثبت نام از مبلغ 5000 تومان به عنوان هدیه دریافت کنید . امتحان کن :* جذابترین مستند های ایرانی و خارجی ، جدیدترین آموزش های کاربردی ، به روز ترین نرم افزارهای موبایل و .... نکته : در صورت خرید نقدی هر کدام از محصولات ما می توانید از تخفیف ویژه + هدیه خرید و شرکت در قرعه کشی 10 کارت هدیه ما تا سقف500000 ریال بهرمند شوید.

dariush

سلام دوست عزیز،وبت عالیه اگه مایل به تبادل لینکی به وب منم سری بزن... در بخش نظرات بنویس تا فورا لینک شی.