عکس / غوغای نوکیا با گوشی همراه 41 مگا پیکسلی!

این دستگاه اولین گوشی همراه دارای ویژگیی است که نوکیا آن را "مشخصات فن‌آوری‌های تصویربرداری" می‌نامد که در اصل ترکیبی از کیفیت بالا و لنز کارل زایس است. سنسورهای با رزولوشن بالا و نرم افزار پیچیده.

نوکیا همچنین ادعا می‌کند که 808 عملکردی فوق العاده در نور کم دارد (اگر چه دارای یک فلش زنون برای زمان مورد نیاز است).

این دوربین می‌تواند با کیفیت 1080 پیکسلی و فول اچ دی تصاویر ویدئویی را ضبط و پخش کند. این گوشی همچنین از ویژگی پلاس دالبی دیجیتال پشتیبانی می‌کند. 

 به گزارش سافت‌ گذر ؛ این گوشی در سه رنگ قرمز، سیاه و سفید عرضه خواهد شد. رزولوشن آن نسبت به سایر ویژگی‌ها پایین‌ است: 360*640. دارای 16 گیگابایت مموری داخلی است که با کارت حافظه تا 48 گیگابایت قابل افزایش است.

فقط یک سئوال مهم در مقابل نوکیا قرار دارد، که چرا چنین تکنولوژیی را وارد گوشی‌های هوشمند این شرکت که دارای سیستم عامل ویندوز هستند، نمی‌کند؟

هرچند که مدیر عامل نوکیا در جواب این سئوال در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که برنامه‌های آینده این شرکت برای وارد کردن این تکنولوژی در سایر گوشی‌های همراه این شرکت است؛ با این حال نباید منتظر یک گوشی با سیستم عامل ویندوز و دوربین 41 مگا پیکسلی در آینده نزدیک بود. نوکیا نشان داده است که همه ویژگی‌ها را در یک گوشی جمع نکرده و نخواهد کرد.

گفتنی است که نوکیا اعلام کرده است که این گوشی را در ماه می – اردیبهشت 91- و با قیمت حدود 450 یورو ( 605 دلار ، 381 پوند) ابتدا در اروپا و سپس در سایر مناطق عرضه خواهد کرد.

/ 1 نظر / 23 بازدید
حسین

این فوقلادست برای یه گوشی حتی برای دوربینای دیجیتالم عالیه